logo onas

Henkell & CO Vinpol Polska - złotym partnerem Stowarzyszenia Polskich Barmanów

Zarząd Główny Stowarzyszenia Polskich Barmanów ma przyjemność i zaszczyt poinformować iż pozyskaliśmy do współpracy jedną z najważniejszych firm branży alkoholowej w Polsce.

Firma z Torunia od wielu lat wspierała liczne aktywności środowiska barmańskiego organizujac konkursy, szkolenia w oparciu o bogate portfolio włąsnych produktów alkoholowych oraz marki światowych producentów zrzeszonych w grupie Henkell & CO.

Tym razem jednak wspólpraca ma nieco głębszy wymiar oraz zasięg, albowiem barmani SPB zostali zaproszeni do nowego, innowacyjnego projektu związanego z produkcją najwyższej jakości wódki czystej z rodziny LUBUSKI. Jest to projekt rozpisany na kilka lat i ma na celu stworzenie portfolio alkoholi specjalnie dedykowanych dla profesjonalnych barmanów którzy przygotowują drinki i koktajle z użyciem najlepszych dostępnych na polskim rynku ingrediencji. Oprócz świetnie znanego ginu LUBUSKI ( No 1 na polskim rynku ), lista produktów rodem z Torunia powiększą się o znakomitej jakości wódkę czystą.

Mieliśmy zaszczyt i honor pracować wspólnie z zespołem najlepszych specjalistów przy komponowaniu tego najmłodszego alkoholu z portfolio Henkell & CO.
Wspólne konsultacje, degustacje oraz wymiana poglądów dały oczekiwany efekt.

Otóż 3 listopada na polskim rynku pojawiła się nowa, najwyzszej jakości rekomendowana do gastronomi wódka LUBUSKI.

Na specjalne zaproszenie Zarządu oraz zespołu pracowników uczestniczyliśmy w pierwszym rozlewie wódki której sukces i popularność jest w rękach barmanów.

Specjalne podziękowania dla p. Dariusza Polaka i jego zespołu . Świetna praca dała świetny rezultat.!!!!!

z barmańskim pozdrowieniem
Ryszard Berent

Fotorelacja