logo onas

Grand Prix SPB 2015 im. Sebastiana Kraśnickiego

Podczas finału Grand Prix SPB 2014, w czasie którego zostały rozdane wyróżnienia i nagrody podjęliśmy dyskusje nad nową formułą edycji Grand Prix SPB na rok 2015. Zapadła decyzja o zmianach regulaminowych. Formuła sportowej rywalizacji w oparciu o występy w konkursach barmańskich w kraju i zagranicą pozostaje bez zmian. . Rywalizacja ta będzie doskonałym sposobem na uatrakcyjnienie dodatkowo wszystkich konkursów w jakich startować będą nasi reprezentanci , ma wpłynąć na jeszcze wyższy ich poziom oraz aktywność.

Punktacja Grand Prix 2015 odbywać się będzie jednak na innych niż dotychczas zasadach. Ma ona na celu promowanie przede wszystkim udziału w konkursach organizowanych i współorganizowanych przez SPB i naszych Partnerów na terenie naszego kraju. W związku z tym ulegają zmianie zasady punktacji.

Tegoroczna i następne edycje będą miały nazwę Grand Prix SPB im. Sebastiana Kraśnickiego. Podjęliśmy tą decyzję jednogłośnie. Wspomnienie o Sebastianie będzie jeszcze ściślej towarzyszyć nam w rywalizacji, nabywaniu nowych doświadczeń i przyjaźni, o których nasz przedwcześnie zmarły Kolega zawsze marzył.

Zapraszamy do zapoznania się z nowym regulaminem.