logo onas

KIBICUJ BARMANOM PODCZAS PÓŁFINAŁÓW POLISH MASTER BEERTENDER

Zakończył się właśnie pierwszy etap ogólnopolskiego konkursu Polish Master Beertender. Do półfinałów regionalnych zakwalifikowało się blisko 100 barmanów. Pierwsze starcie odbędzie się w 10 sierpnia w Warszawie, a kolejne 17 sierpnia we Wrocławiu.

Zachęcamy do uczestnictwa w wydarzeniach!

Pilsner Urquell Polish Master BeertenderMożesz być świadkiem barmańskich pojedynków o awans do finału konkursu. 10 sierpnia odwiedź warszawską restaurację Der Elefant na Placu Bankowym 1. Półfinały będą trwały od 14:30 do 17.00, w tym czasie barmani zmierzą się m.in. w pojedynkach serwowania piwa na trzy czeskie sposoby, blindtastingu oraz testach wiedzy. Uczestników będzie oceniać jury, składające się m.in. z Ambasadora Pilsner Urquell oraz przedstawiciela Stowarzyszenia Polskich Barmanów. Eksperci wybiorą laureatów, którzy otrzymają zaproszenie do wielkiego finału. Najlepszy z nich otrzyma także  nagrodę główną – 1 000 zł oraz branding dla swojego pubu o wartości 4 000 zł.

Wszyscy laureaci spotkają się 12 września w Warszawie w Restauracji Česká, przy ul. Chmielnej 35. Tam podczas krajowego finału zawalczą o tytuł Polish Master Beertender 2015,  nagrody w wysokości od 3 000 do 8 000 zł oraz zaproszenie na wyjazd do Pilzna na Pilsner Fest.

Polish Master Beertender to jeden z niewielu konkursów barmańskich skupionych wokół piwa. Pokazuje on jego wyjątkowość i edukuje barmanów oraz piwoszy jak profesjonalnie serwować ten złoty trunek. Pilsner Urquell organizuje ten konkurs w Polsce już po raz czwarty.

Śledź barmańskie zmagania na stronie www.pilsner.pl/pmb2015