Spotkanie na Słowacji

W dniach 16-18 czerwca 2003r. odbył się coroczny zlot barmanów polskich i słowackich. W tym roku barmani z Polski zostali zaproszeni po raz kolejny do Tatrzańskiej Koliby koło Starego Smokovca na Słowacji. Pierwszego dnia odbył się tradycyjnie mecz piłkarski, którego wynik i tym razem nie był korzystny dla Polaków (3:8), ale zawsze tak naprawdę chodzi o dobrą zabawę i przyjazną integrację między uczestnikami zlotu.

 

Po meczu odbyła się wspaniała impreza grillowa i dyskotekowa w plenerze, podczas której prezesi narodowych okręgowych stowarzyszeń - Milan Sefc i Piotr Dziadkowiec podkreślili jeszcze raz znaczenie tych corocznych imprez oraz podziękowali wszystkim sponsorom, bez których nie mogłyby się odbyć żadne tego typu spotkania. Polskich barmanów sponsorowały firmy Wyborowa SA, Red Bull, Fortuna SA.

Kolejny dzień pobytu to wspaniała wspinaczka szlakiem w Tatry Wysokie, która jednakże okazała się przekleństwem dla niektórych mniej wytrzymałych lub zmęczonych wcześniejszą imprezą uczestników. Nie mniej jednak, z tego co mi wiadomo, wszyscy z wycieczki powrócili cali i zdrowi (no może poza Barnasiem ???)

Mając nadzieję na kolejną tego typu imprezę, żegnam się z Wami i do zobaczenia na najbliższej imprezie - gdzieś w Polsce. Pozdrawiam, Jacek Barnaś- Sekretarz i Skarbnik ZO SPB O/Płd