Spotkanie integracyjne w Krynicy

W dniach 10-12 marca br. w hotelu Pegaz w Krynicy Górskiej po raz kolejny (czwarty z rzędu) odbył się doroczny zimowy zlot barmanów z całej Polski zorganizowany przez Zarząd Okręgowy SPB O/Płd.

Głównymi sponsorami tej imprezy były firmy Unicom Bols Group - alkohole, ESI Polska - wody mineralne Perrier i Vittel, Red Bull - napoje energetyczne, Fortuna - soki, Winterhalter - zmywarki do naczyń, Ronefeld - herbaty, Okocim - piwo.

Śnieżna aura oraz ciepłe dni sprzyjały szaleństwu na deskach, nartach i "bele cym", a podczas tradycyjnych zawodów w slalomie nie zabrakło chętnych do rywalizacji o cenne nagrody od hojnych sponsorów. Kondycji barmanom nie zabrakło, mimo że długie wieczory były również wypełnione wieloma atrakcjami i kończyły się prawie nad ranem dnia następnego. Należały do nich ognisko z potrawami grilowymi, turniej bilardowy, dyskoteka oraz pokazy barmanów w kategorii "free style".

W trakcie imprezy, mimo tak urozmaiconego programu, znalazł się czas na prezentacje oferty sponsorów będących w stałych kontaktach z bracią barmańską, a mianowicie dla firmy Winterhalter, która zademonstrowała najnowsze rozwiązania w technologii zmywania szkła i naczyń, oraz firmy Ronnefeld, podczas której to prezentacji barmani mogli bliżej poznać wspaniałe produkty tej firmy, a szczególnie smak i aromat wyśmienitych herbat dystrybuowanych w coraz większej ilości punktów gastronomicznych.
Na krótkim zebraniu barmanów zostały omówione sprawy bieżące z zakresu działalności SPB w najbliższym czasie oraz odczytano sprawozdanie z działalności Okręgu w roku 2002.

Życząc wszystkim uczestnikom zlotu cudownych wspomnień, oraz tradycyjnego "do zobaczenia za rok" - Prezes Okręgu Południowego Piotr Dziadkowiec oraz pozostali członkowie Zarządu podziękowali wspólnie wszystkim uczestnikom, sponsorom oraz dyrekcji i pracownikom hotelu Pegaz w Krynicy Górskiej za kolejną udaną imprezę integracyjną, której polarność zatacza coraz szersze kręgi.

Jarek Barnaś