Bal Barmanów w Hotelu Jan III Sobieski w Warszawie

W dniu 6 marca br. w Hotelu „Jan III Sobieski” w Warszawie odbył się szósty z kolei „Bal Barmanów”, zorganizowany przez Stowarzyszenie Polskich Barmanów Okręgu Centralnego. Był to największy bal w historii tej imprezy. Zainteresowanie nim przeszło nasze najśmielsze oczekiwania. Na balu bawiło się aż 230 osób.

Oficjalnego powitania gości dokonali: Jacek Krawczyk i Mariusz Wojcieski oraz gospodarz hotelu P. Piotr Lorens, Kierownik Obsługi Gastronomii w Hotelu „Jan III Sobieski”. Następnie zostali zaprezentowani sponsorzy, na których, jak co roku, mogliśmy liczyć przy organizacji tego balu.

Po części oficjalnej wodzirej wieczoru, Jacek Krawczyk zaprosił wszystkich gości do wspólnej zabawy, która trwała do białego rana. Wykwintne menu przygotowane przez Szefa Kuchni Roberta Sowę i doskonała oprawa muzyczna zapewniła wspaniałą atmosferę oraz wprowadziła gości w szampański nastrój.

Organizatorzy zadbali również o atrakcje dla gości balu. Każdy mógł spróbować szczęścia obstawiając szczęśliwe numery w grze w ruletkę wygrywając niespodzianki ufundowane przez sponsorów. Po północy zostały rozlosowane nagrody – „torby niespodzianki”. A w tym roku ku zaskoczeniu wszystkich gości nagrody ufundowane przez sponsorów były niezwykle atrakcyjne.

Wielką niespodzianką tego wieczoru było losowanie 2 weekendowych wycieczek do Paryża ufundowanych przez firmę Centrum Wina. Pierwszą wycieczkę wylosował jeden z naszych kolegów ze Stowarzyszenia Polskich Barmanów, a drugą wycieczkę przyznano Jackowi Krawczykowi Vice Prezesowi S.P.B. za owocną współpracę z Okręgiem Centralnym S.P.B.

Zarówno w czasie balu, jak i przez kolejne dni Zarząd S.P.B Okręgu Centralnego otrzymywał od uczestników gratulacje za profesjonalne przygotowanie i świetną organizację tegorocznej zabawy. I to jest dla nas największa satysfakcja! „Bal Barmanów 2004” zorganizowali: Jacek Krawczyk, Mariusz Wojcieski, Arkadiusz Suliński.

W imieniu Zarządu Centralnego Stowarzyszenia Polskich Barmanów chciałbym bardzo serdecznie podziękować sponsorom „Balu Barmanów 2004”, bez których trudno byłoby osiągnąć nasz sukces w organizacji tego balu i zadowolenie uczestników.

Gorąco dziękujemy firmom: WYBOROWA S.A, HOTEL „JAN III SOBIESKI” w Warszawie, CENTRUM WINA, DIAGEO, RED BULL, SKLEPY „ALKOHOLE I WINA ŚWIATA” w Warszawie i Markach - Mirosław Pawlina, VINPOL.

 

Pozdrawiam,

Jacek Krawczyk