Bal Barmanów

W dniu 5 luty 2005 roku w Hotelu ”Radisson SAS” w Warszawie odbył się siódmy z kolei "Bal Barmanów" zorganizowany przez Stowarzyszenie Polskich Barmanów Okręgu Centralnego. Był to jeden z większych balów jaki udało się nam zorganizować. Zainteresowanie również w tym roku było bardzo duże i na balu bawiło się  200 osób. Oficjalnego powitania gości dokonali Jacek Krawczyk i Mariusz Wojcieski. Następnie zostali zaprezentowani sponsorzy na których jak co roku mogliśmy liczyć przy organizacji tego balu.

Po części oficjalnej wodzirej wieczoru Jacek Krawczyk zaprosił wszystkich gości do wspólnej zabawy, która trwała do białego rana. Wykwintne menu przygotowane przez szefa kuchni i doskonała oprawa muzyczna zapewniła wspaniałą atmosferę oraz wprowadziła gości w szampański nastrój. Organizatorzy zadbali również o atrakcje dla gości balu. Każdy mógł spróbować szczęścia obstawiając szczęśliwe numery w grze w ruletkę wygrywając niespodzianki ufundowane przez sponsorów. Po północy zostały rozlosowane nagrody – "torby niespodzianki". Jak co roku, ku zaskoczeniu wszystkich gości, nagrody ufundowane przez sponsorów były niezwykle atrakcyjne.

Podczas Balu 2005 z pomysłu Zarządu Okręgu Centralnego została przeprowadzona akcja charytatywna „Barmani Dzieciom” przy udziale Fundacji TVN "Nie jesteś Sam".

P. Bożeny Walter. I tak każdy z uczestników balu przed odebraniem swojej nagrody niespodzianki wedle życzenia mógł wrzucić pieniądze na naszą wspólną akcje. Nikt wobec akcji nie został obojętny i był to nasz ogromny sukces zbierając kwotę 3870 zł. Zarówno w czasie balu jak i przez kolejne dni  Zarząd S.P.B Okręgu Centralnego otrzymywał od uczestników gratulacje za profesjonalne przygotowanie i świetną organizację tegorocznej zabawy. I to jest dla nas największa satysfakcja.

W imieniu Zarządu Centralnego Stowarzyszenia Polskich Barmanów chciałbym bardzo serdecznie podziękować sponsorom ”Balu Barmanów 2005” bez których trudno byłoby osiągnąć nasz sukces w organizacji tego balu i zadowolenie uczestników.Gorąco dziękujemy firmom:
HOTEL ”Radisson SAS” w Warszawie, BACARDI-MARTINI, DIAGEO, WYBOROWA S.A, RED BULL, FINLANDIA POLSKA, VIAGUARA POLSKA, RONEFFELD, HOOP, MONOLIT Agencja Reklamowa, V&S LUKSUSOWA S.A, ASA Sp. Z.O.O  pastylki na kaca „ALIBI”, ORBIS CASINO, TOUDOR HOUSE

 

Z barmańskim pozdrowieniem,
Jacek Krawczyk, Mariusz Wojcieski