Istra Bitter Opatija Cup

W dniach 7-9.11 w Chorwacji, na pięknej opatijskiej riwierze, odbył się konkurs ISTRA BITTER OPATIJA CUP 2006.
Sponsorem konkursu była ISTRA BITTER. Na zaproszenie HSB (CHORWACKIE STOWARZYSZENIE BARMANÓW) udała się grupa z Polski w składzie:

  1. TOMASZ CHADRYŚ ( SPB. BAR&ACTION TEAM, KLUB-KRĘGIELNIA BOWLING PIŁA)
  2. BARTOSZ BARANOWSKI ( SPB, BAR&ACTION TEAM)
  3. ROBERT BORKOWSKI ( SPB, BAR&ACTION TEAM, KLUB DAYTONA WROCŁAW)

Otaczające miasto wzgórza i morze były pięknym dodatkiem do konkursu, który odbywał się we wnętrzach hotelu PALACE-BELVEDERE. Organizatorzy przewidzieli dwie konkurencje.

Pierwszego dnia, 8.11, odbyła się rywalizacja w kat. FLAIR - 6min. czasu, trzy drinki obowiązkowe:
VodkaX orange, Istra Bitter orange, Istra Fantasy cocktail. Wśród wspaniałej atmosfery, którą tworzyła  publiczność, występ naszych reprezentantów zakończył się pełnym sukcesem gdyż tuż za zwycięzcą którym był MARIO MAJCEN (reprezentant Chorwacji na ICC) znalazł się TOMASZ CHADRYŚ , BARTOSZ BARANOWSKI był 4-ty a ROBERT BORKOWSKI 6-ty.

Drugiego dnia odbył się konkurs w stylu klasycznym kat.AFTER DINNER z obowiązkowym użyciem min.1cl ISTRA BITTER gdzie pomimo wysokich not technicznych wszystkich naszych uczestników, nie udało się uzyskać równie dobrych wyników.

Pragnę podziękować przyjaciołom z HSB za niesamowitą gościnę i atmosferę, która sprawiła, że czekamy już na następną edycje tego konkursu.

Zwyciężył MARIO MAJCEN - reprezentant Chorwacji na mistrzostwach świata barmanów.

 

Z barmańskim pozdrowieniem
Robert Borkowski