Zlot Barmanów Zima 2007 - Stasikówka 2007

Stasikówka 2007 – integracyjne spotkanie barmanów. Pozwoliłem sobie na kilka dni refleksji po zakończeniu Naszego Zlotu. Moje spostrzeżenia może nie będą odkrywcze, ale sądzę iż oddadzą istotę sensu organizowania tego typu spotkań.

Po pierwsze z okręgowego zlotu barmanów stał się  imprezą ogólno polską-/ oczywiście  już w poprzednich latach/ w której uczestniczy około 170 członków SPB, przyjaciół oraz partnerskie firmy. Po drugie jak już wspomniałem jest to impreza STOWARZYSZENIA POLSKICH BARMANÓW i co jest ewenementem w środowisku każdy z uczestników płaci za siebie. Dlatego pragnę podziękować i pogratulować wszystkim uczestnikom spotkania za wspaniałą zabawę oraz rodzinną atmosferę którą stworzyliście podczas naszego spotkania.

Jest mi niezwykle miło, że potrafiliście z jakże bardzo napiętych terminów Waszej  pracy,  poświęcić jego część właśnie dla SPB. Potrafiliście znakomicie bawić się na kuligu, tańczyć przy ognisku do wtóru góralskiej kapeli , a potem integrować się do samego rana, aby po śniadaniu wyruszyć do Białki Tatrzańskiej   na stok Kotelnicy, gdzie Bartek Gawlak – Kubik górol z dziada i pradziada przygotował zawody narciarskie oraz inne zimowe atrakcje /wyniki poniżej/. Wieczorową porą zostały wręczone dyplomy oraz puchary za osiągnięcia na stoku , a grająca na żywo kapela rockowa East End z Wyborowym  gitarzystą  Andrzejem Borczem rozgrzała nas do wspaniałej zabawy.

Na spotkaniu barmanów SPB pojawiło wielu nowych, młodych członków co dobrze wróży przyszłości barmaństwa w Polsce.  Oczywiście spotkanie Nasze nigdy nie miało by takiej rangi, gdyby nie firmy współpracujące z SPB. W imieniu własnym jak również wszystkich uczestników spotkania pragniemy jeszcze raz podziękować:

Wyborowa S.A. znakomita ekipa z Dariuszem „Fabricio” na czele
Kompania Piwowarska S.A. najliczniejsza ekipa
Brown Foreman Polska z Grzegorzem i ekipą ze Śląska
CEDC – Bols z wybitnym mentorem Maćkiem Jurusiem
Centrum Wina i Małgosia Ciesielska, która ratowała nas Fernet Branca
Philip Morris Polska S.A. z Pawłem Nejmanem oraz jego Marlboro Breakfast Teamem
Coca Cola HCBC Polska z gorącym Burnem
Nestle Waters Polska S.A. i Ania Jelonek wszystkim gasząca pragnienie
Maspex S.A. to soki Tymbark
SaneChem – Kuchnie Świata
Pensjonat Za Lasem wraz z Irkiem oraz całym personelem, który zniósł dzielnie najazd barmanów
Zaszczyciła nas również firma Diageo, tylko szkoda że tylnymi drzwiami.

Do zobaczenia za rok w zimie, ale zanim to nastąpi zapowiada się bardzo napięty kalendarz imprez gdzie będziemy mogli się spotykać a często także rywalizować.

 

Fotorelacja w skrócie - więcej w zakładce galeria.

 

Piotr Dziadkowiec