Międzynarodowy sukces polskich barmańw w Szwajcarii

Konkurs odbył się jak w ubiegłym roku w klubie "Floor-Club" w Zurichu, gdzie przybyło bardzo dużo gości aby podziwiać 32 barmanów,  z takich krajów jak: Włochy, Szwajcarii, Niemcy, USA, Argentyna, Ukraina, Bułgaria, Turcja, Rosja, Czechy, Estonia, Austrii oraz Polski, którą reprezentowali: Daniel Koguciuk, Tomasz Chadryś, Leszek Górczyński, Robert Borkowski, Mariusz Grzesik, Jakub Górzewski oraz Krzysztof Drabik.
W pierwszy dzień odbyły się eliminacje,w którym wyłoniono 13 barmanów kwalifikujących się do finału.

Z Polski zakfalifikowało się 4 barmanów: K.Drabik, M.Grzesik, J.Górzewski, D.Koguciuk oraz T.Chadryś jako zeszłoroczny finalista automatycznie kwalifikował się do finału.

Nasi barmani w konfrontacji z czołówką barmaństwa Flair wypadli bardzo dobrze, reprezentując wysoki poziom i zajmując wysokie miejsca.

Podziękowania dla firmy WYBOROWA S.A. oraz SPB za dofinansowanie wyjazdu!

Qualifying - Saturday April 7, 2007

Rank Name Surname Country Points Compet. No.
1 Arce Rafael ARG/F 1147 32
2 Marcellino Adriano ARG/GB 1139 25
3 Drabik Krzysztof PL 1057 12
4 Canova Marco I 991 24
5 Fiore Andrea I 950 26
6 Dyer Tom GB 943 20
7 Grzesik Mariusz PL 873 19
8 Ferhat Caliskan D 867 21
9 Mastromatteo Riccardo I 816 8
10 Gorzewski Jakub PL 799 4
11 Willrich Grischa CH 784 29
12 Koguciuk Daniel PL 781 5
13 Galin Ivanov E 748 7
13 Widmer Marcel CH 748 3
15 Oliviero Tony D 743 18
16 Rauber Adrian CH 730 11
17 Neikov Nicky E 718 14
18 Tirsoaga Costin RO 703 27
19 Górczynski Leszek PL 655 13
20 Borkoski Robert Robert PL 649 22
21 Harp Görkem D 636 10
22 Marchetti Mauro I 619 17
23 Gonzales Carlos CZ 595 9
24 Kuharic Marko SLO 590 31
25 Mcbride Emma GB 549 6
26 Weinberger Thomas D 532 16
27 Knorr Mathias D 531 30
28 Kendrick Simon GB 491 15
29 Strekeisen Oliver CH 463 1
30 Lewis Byron GB 442 28
31 Spirito Federico I 359 23
32 Amman Daniel CH 172 2




Finals - Sunday April 8, 2007

Rank Name Surname Country Points Qualif.Rank
1 Arce Rafael ARG/F 1151 1
2 Drabik Krzysztof PL 1077 3
3 Marcellino Adriano ARG/GB 1069 2
4 Canova Marco I 994 4
5 Chadrys Tomas PL 958 **
6 Dyer Tom GB 944 6
7 Fiore Andrea I 926 5
8 Slapnicka Ondrej CZ 884 **
9 Mastromatteo Riccardo I 880 9
10 Widmer Marcel CH 856 13
11 Grzesik Mariusz PL 842 7
12 Willrich Grischa CH 753 11
13 Koguciuk Daniel PL 741 12
14 Ferhat Caliskan D 736 8
15 Gorzewski Jakub PL 688 10
16 Galin Ivanov E 663 13


** Finalists Competition 2006