Wyniki eliminacji do WCC 2007

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami eliminacji WCC 2007

Ocena degustacyjna.

Nr startowy Imię i nazwisko I II III Razem Ocena techniczna Suma punktów
1 Robert Dziacko 24 24 18 66 31 97
2 Marcin Piekarczyk 21 18 24 63 32 95
4 Marcin Widawski 27 24 24 75 22 97
5 Dawid Bujar 24 21 27 72 29 101
6 Arkadiusz Nycz 30 36 24 90 28 118
7 Bartłomiej Kołodziej 33 24 21 78 31 109
8 Krzysztof Łyś 33 36 36 105 29 134
10 Jarosław Kukieła 27 24 18 69 28 97
11 Mariusz Godończuk 21 24 27 72 30 102
12 Robert Kucharski 27 21 33 81 31 112
13 Krzysztof Kot 21 24 18 63 31 94
15 Grzegorz Szumski 21 21 18 60 29 89
16 Ireneusz Jabłoński 21 24 27 72 31 103
18 Leszek Dumański 24 18 30 72 28 100
19 Bartłomiej Wosławski 21 18 24 63 28 91
20 Bogdan Gałuszka 24 18 27 69 32 101
21 Michał Dudek 24 21 27 72 31 103
22 Lukas Wójcik 24 27 21 72 29 101
24 Marcin Klekot 27 33 27 87 25 112
25 Krzysztof Domarecki 27 21 24 72 23 95
27 Sławomir Smyczyk 21 18 30 69 26 95
28 Marcin Sobociński 33 24 27 84 26 110
29 Remigiusz Labus 24 30 24 78 25 103
30 Arkadiusz Czekaj 21 21 24 66 27 93
31 Jarosław Barnaś 21 21 27 69 32 101
32 Łukasz Domagalski 36 18 27 81 27 108
33 Piotr Szczypta 21 21 36 78 31 109
34 Łukasz Wajs 24 33 24 81 31 112
35 Mariusz Grzesik 24 33 18 75 30 105
36 Marzena Kamińska 27 18 21 66 29 95
37 Hubert Kostecki 27 30 24 81 32 113
38 Ryszard Maciejewski 24 24 27 75 31 106
39 Artur Drzazga 21 24 27 72 29 101
40 Artur Olesiejuk 24 18 24 66 30 96

 

  Zawodnik Punkty
8 Krzysztof Łyś 134
6 Arkadiusz Nycz 118
37 Hubert Kostecki 113
12 Robert Kucharski 112
24 Marcin Klekot 112
34 Łukasz Wajs 112
28 Marcin Sobociński 110
7 Bartłomiej Kołodziej 109
33 Piotr Szczypta 109
32 Łukasz Domagalski 108
38 Ryszard Maciejewski 106
35 Mariusz Grzesik 105
16 Ireneusz Jabłoński 103
21 Michał Dudek 103
29 Remigiusz Labus 103
11 Mariusz Godończuk 102
5 Dawid Bujar 101
20 Bogdan Gałuszka 101
22 Lukas Wójcik 101
31 Jarosław Barnaś 101
39 Artur Drzazga 101
18 Leszek Dumański 100
1 Robert Dziacko 97
4 Marcin Widawski 97
10 Jarosław Kukieła 97
40 Artur Olesiejuk 96
2 Marcin Piekarczyk 95
25 Krzysztof Domarecki 95
27 Sławomir Smyczyk 95
36 Marzena Kamińska 95
13 Krzysztof Kot 94
30 Arkadiusz Czekaj 93
19 Bartłomiej Wosławski 91
15 Grzegorz Szumski 89



Finaliści konkursu:

8 Krzysztof Łyś 134 30 36 30 30 33 293
37 Hubert Kostecki 113 27 33 30 33 33 269
12 Robert Kucharski 112 30 30 30 30 27 259
6 Arkadiusz Nycz 118 36 27 30 21 24 256
34 Łukasz Wajs 112 24 36 18 33 30 253
24 Marcin Klekot 112 24 33 21 30 27 247