7 Miedzynarodowy Konkurs Barmański JELINEK CUP

W Zakopanem 28-30 września 2007 odbył sie międzynarodowy konkurs barmański zorganizowany przez firme Rudolf Jelinek z Republiki Czech pod egidą Stowarzyszenia Polskich Barmanów O/Południe. Miejscem konkursu był gościnny hotel Wersal zaś sam konkurs odbył się w dwóch kategoriach : classic oraz flair.

Wyniki konkursu w kategorii FLAIR
 
1-MARIUSZ GRZESIK -POLSKA
2-SŁAWOMIR WIATR-POLSKA
3-REPREZENTANT-SŁOWACJA
 
W dniu 29.09. odbył sie konkurs klasyczny z udziałem Polski, Słowacji ,.Czech w dwoch kategoriach long drink, after dinner short drink

Wyniki konkursu w kategorii classic:

SHORT DRINK
1-BRANISLAW HAŻIK-SŁOWACJA
2-PETER BARTONIĆEK-CZECHY
3-DANIEL ŚCIERAŃSKI-POLSKA

LONG DRINK
1-DANIEL ŚCIERAŃSKI-POLSKA
2-BRANISŁAW HAŻIK-SŁOWACJA
3-RADOSLAV KUBAŃ-SŁOWACJA

KLASYFIKACJA GENERALNA PO DWÓCH KATEGORIACH
1-BRANISLAV HAZIK-SŁOWACJA
2-DANIEL ŚCIERAŃSKI POLSKA
3-MARCIN ZDUNEK POLSKA
 
Dwudniowa impreza przebiegła w bardzo dobrej atmosferze a oprócz konkursu były równiez inne atrakcje. Pierwszego dnia, po konkursie  flair cała grupa udała sie do dyskoteki FINLANDIA ARCTIC CLUB, gdzie zabawa i integracja przebiegała wysmienicie az do białego rana.Następnego dnia po sniadaniu odbył sie konkurs klasyczny zaś po obiedzie cała ekipa 70 gosci udała sie na kulig po Zakopanem i wyjazd na Gubałówke kolejką .Następnie był czas na zakupy na góralskich straganach .Wieczorem przy muzyce góralskiej odbyła sie gala i wręczanie nagród. Nad całościa organizacji czuwał BARTŁOMIEJ GAWLAK-KUBIK z Zakopanego który  ku zadowoleniu wszystkich uczestników wywiązał sie znakomicie z powierzonego zadania. Wielkie podziękowania należą sie również barmanom zakopiańskim którzy przyszli z pomocą w trakcie trwania imprezy a są to KRZYSZTOF ŁYŚ,KRZYSZTOF DOMARECKI, KATARZYNA BUKOWSKA.