Podsumowanie współpracy Kompanii Piwowarskiej z SPB

W dniu 31-01-2008 odbyło się w Poznaniu spotkanie podsumowujące roczny okres współpracy Kompani Piwowarskiej ze Stowarzyszeniem Polskich Barmanów.

Dzięki zaangażowaniu przedstawicieli największej Firmy piwowarskiej a w szczegółności p. Macieja Wojtczaka oraz p. Łukasza Solarskiego efekty przerosły oczekiwania. Stworzenie wspólnego projektu szkoleniowego "Wiedza o piwie", który jest wykorzystywany w działalności szkoleniowej SPB (kursy I i II stopnia) jest doskonałym  przykładem, że jakość produktu w połączeniu z perfekcyjnym serwisem to działanie dające satysfakcję zarówno konsumentom jak i barmanom.

Utrzymanie wysokiej pozycji marek piwa sprzedawanego w kanale HORECA jest w dużej mierze uzależnione od zainteresowania producenta programami szkoleniowymi kierowanymi w stronę środowiska barmańskiego. Kompania Piwowarska realizująca kilka programów jakościowych jest przykładem szczególnej dbałości o zaspokojenie oczekiwań konsumentów piwa co niewątpliwie umacnia pozycję lidera na polskim rynku. Plany kontynuowania współpracy na najbliższe lata idą w parze z realizacją misji Stowarzyszenia które umacnia pozycje profesjonalnych,wszechstronnie wyszkolonych barmanów w hierarchii zawodów gastronomicznych.Dziękujemy i obiecujemy że nasza współpraca przyniesie efekty mierzone hektolitrami sprzedanego piwa .