VII Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Barmanów w kategorii FLAIR

Podczas XII Międzynarodowych Targów Gastronomiczno-Hotelarskich EuroGastro 2008 odbędą się VII Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Barmanów w kategorii "Flair", czyli Wyborowa Drinks Festiwal 2008.

Mistrzostwa odbędą się 29.03.2008 o godz.11.00, w sali Gagarina na 4 piętrze Pałącu Kultury i Nauki w Warszawie.

Konkurs po raz siódmy organizuje Wyborowa S.A.

we współpracy ze Stowarzyszeniem Polskich Barmanów (SPB)

oraz

Firmą Red Bull

W  tym roku partnerem konkursu jest również Hotel Sofitel Victoria

W tegorocznej edycji startuje 12 barmanów: 7 z nich zostało zaproszonych przez Wyborową S.A  z Polski, pozostałych 5 to zawodnicy reprezentujący kraje, z którymi Wyborowa S.A współpracuje na świecie.

Celem konkursu jest promowanie sposobu picia alkoholu w drinkach, pokazanie Wódki Wyborowej jako składnika wykwintnych koktajli cenionych na całym świecie oraz widowiskowej sztuki barmańskiej w kategorii Flair.

Jurorami w konkursie będą osoby z dużym doświadczeniem w dziedzinie „miksologii” jak również sztuki barmańskiej oraz osoby ze świata mediów.

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymają pamiątkowe dyplomy oraz upominki, a zdobywcy I, II i III miejsca dodatkowo nagrody finansowe od firmy Wyborowa S.A.

Również dziennikarze będą mieli okazję wyłonić na podstawie własnej oceny swojego zwycięzcę, który zostanie wyróżniony specjalnym "Dyplomem od Dziennikarzy".

Dodatkowo w tegorocznej edycji zwycięzca konkursu otrzyma puchar ufundowany przez
prezesa Polish Vodka Association.