Wyborowa Drinks Festiwal 2008 - Flair

W Warszawie w PKiN w dn. 29.03.2008 w sali Gagarina na 4 piętrze o godz.11.00 podczas XII Międzynarodowych Targów Gastronomiczno-Hotelarskich, Euro-Gastro 2008 odbędzie się Wyborowa Drinks Festiwal 2008 - Flair. Konkurs organizujemy we współpracy za Stowarzyszeniem Polskich Barmanów (SPB) i Firmą Red Bull. Naszym partnerem jest w tym roku również Hotel Sofitel Victoria. W konkursie startuje 12 barmanów,  7 z nich zostało zaproszonych przez Wyborową S.A  z Polski a pozostałych 5 to zawodnicy reprezentujący kraje, z którymi Wyborowa S.A współpracuje na świecie. Celem konkursu jest promowanie sposobu picia alkoholu w drinkach, pokazanie Wódki Wyborowej jako składnika wykwintnych koktajli cenionych na całym świecie oraz sztuki barmańskiej w kategorii Flair. Firma Wyborowa S.A jest juz po raz siódmy organizatorem tego konkursu.

Jurorami w naszym konkursie są osoby z dużym doświadczeniem w dziedzinie miksologii jak również barmaństwa oraz osoby ze świata mediów.

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymają pamiątkowe dyplomy oraz upominki, a zdobywcy 1, 2 i 3 miejsca dodatkowo nagrody finansowe od firmy Wyborowa S.A. Również dziennikarze będą mieli okazję wyłonić na podstawie własnej oceny swojego zwycięzcę, który to zostanie wyróżniony specjalnym "Dyplomem od Dziennikarzy". Dodatkowo w tegorocznej edycji zwycięzca konkursu otrzyma puchar ufundowany przez prezesa Polish Vodka Association