Jesienna Galeria Win 2009

W sobotnie popołudnie, 3 października, na zaproszenie Centrum Wina mieliśmy zaszczyt uczestniczyć w  Jesiennej Galerii Win 2009.
 Tego dnia w budynku Agory przy ulicy Czerskiej zebrali się przedstawiciele producentów najlepszych win, szampanów oraz alkoholi dostępnych na polskim rynku. Swoje produkty prezentowali  wystawcy ze wszystkich kontynentów.

W trakcie trwania imprezy pn. "Wielkie Winobranie" zainteresowani mieli okazję wziąć udział w prezentacji  znanych na polskim rynku od lat, chociaż mało docenianych, szkockich whisky Cutty Sark oraz Th Glenrothers. Prezentację poprowadził sam Ambasador marki Mr James Stainer.

Dopełnieniem rozkosznych smaków podczas prezentacji win, była również możliwość  degustowania Tequili Supremo oraz wspaniałych drinków na bazie produktów firmy Monin, które przygotowali  nasi barmani Piotr Smolarz i Hubert Kostecki.

Szczególne podziękowania za zaproszenie kierujemy w stronę firmy Centrum Wina i naszej koleżanki Małgorzaty Ciesielskiej - Ambasadora marki Monin w Polsce. Dziękujemy za wsparcie i możliwość wzięcia udziału w tym właśnie spotkaniu szkoleniowym oraz w wielu innych spotkaniach kierowanych do polskich barmanów.
Centrum Wina dziękujemy za wiele lat współpracy ze Stowarzyszeniem Polskich Barmanów oraz życzymy kolejnych tak udanych imprez!

 

Z barmańskim pozdrowieniem
Bogdan Gałuszka i Ryszard Maciejewski