Spotkanie wigilijne barmanów

W dniu 14.12.2009 w klubie  "HEMINGWAY" w Gliwicach odbyło się spotkanie przedświąteczne barmanów z okręgu południowego SPB oraz niektórych przedstawicieli handlowych nierozerwalnie związanych ze środowiskiem barmańskim.

Podczas tego spotkania  właściciel lokalu, nasz wieloletni barman i przyjaciel  SPB  Ryszard Łuszczak wraz z kilkoma innymi barmanami  przygotowali wspaniałą kolację wigilijną, którą wzbogaciły o swe produkty takie firmy jak: Bacardi-Martini, Wyborowa S.A,  Red-Bull,  Philip-Morris ( Marlboro ), Brown-Forman, Wódka  Żołądkowa Gorzka, Centrum Wina, Sobieski Wódka oraz Belvedere Wódka. Po tradycyjnych życzeniach świątecznych z opłatkiem w ręku wszyscy zgromadzeni  (  a było nas prawie 40 osób ) zasiedli do suto zastawionych stołów z tradycyjnymi wigilijnymi potrawami, aby kosztować tych wspaniałości i zarazem bawić się w doborowym towarzystwie do wczesnych godzin rannych.

W imieniu Zarządu  Okręgu Płd. SPB, barmanów oraz swoim pragnę bardzo mocno podziękować pomysłodawcy i organizatorowi- Ryśkowi  Łuszczakowi, kolegom z firm oraz  wszystkim przybyłym na to spotkanie.
 


Z barmańskim pozdrowieniem
Sekretarz O/P  SPB – Jarosław Barnaś