Zimowy Zlot Barmanów - Krynica 2011

Drogie Koleżanki i Koledzy barmani oraz wszyscy sympatycy SPB!!!

Mam niewątpliwą przyjemność zaprosić  Was na kolejny już  XVI ZLOT ZIMOWY do pięknej Krynicy Zdrój i bardzo gościnnego dla nas Hotelu Krynica.

tymark_logo_1936
monin_logotyp
perrier_logo
 
tiger-puszka
 
logo_philip_morris_polska
 
logo_stenaline
 
logo_ice_art
 
nemiroff_red_vodka
 
logo_marie_brizard
 
logo_tyskie2
 

finest_call_black_logo
 
logo_przeglad_gastronomiczny
 
 
finlandia_logo
 
 
winnacja_logo
 
 
casabella_logo
 
 
palarnie-logo
 
logo_pww
 
 

newsgastro-portal-gastronomiczny-2010
 
 
   

Z roku na rok impreza się rozrasta i to nas bardzo cieszy, ale również zobowiązuje do pewnych zmian organizacyjnych. Proszę o uwagę!

W zlocie mogą brać udział aktualni członkowie SPB czyli członkowie którzy opłacili składkę członkowską w roku 2010 lub do 28 lutego roku bieżącego. Wszystkie osoby, które dokonały wpłaty lub się dopiero zapisały po 28 lutego muszą przywieźć ze sobą na zlot potwierdzenie wpłaty. Podczas zlotu składki oraz wpisowe nie będą przyjmowane! Wszystkich operacji finansowych dokonujemy na konto SPB (nr konta od wielu lat niezmienny oraz kwoty składek na stronie internetowej SPB w zakładce „ Sprawy członkowskie”).

Każdy członek SPB spełniający powyższe warunki może (do czego zachęcamy) zaprosić tylko JEDNĄ osobę towarzyszącą! Za którą jest odpowiedzialny w czasie imprezy.

Koszt uczestnictwa w zlocie to dla członka SPB 290 zł /os., a dla osoby towarzyszącej 350zł/os. W kwocie zakwaterowanie, wyżywienie oraz udział w planowanych imprezach. Cena obejmuje zakwaterowanie w pokojach 2 i 3 osobowych.

Aby mieć zagwarantowane miejsce w hotelu należy dokonać rezerwacji drogę elektroniczną wypełniając dokładnie zamieszony formularz zgłoszeniowy na którym należy zgłosić również osobę towarzyszącą. Rejestracja będzie aktywna do 4-go marca do godziny 00:00. W przypadku wykorzystania przewidzianej puli miejsc w hotelu zostanie zablokowana przed czasem. Ilość miejsc jest ograniczona więc prosimy o szybką decyzję.
Bardzo proszę o przemyślane podejmowanie decyzji dotyczącej udziału w konkursie TDF by nie doszło do sytuacji jak w ubiegłym roku. Kto zostanie zakwalifikowany do udziału w konkursie lub dokona zgłoszenia udziału w zlocie, a z różnych przyczyn nie będzie mógł wziąć udziału w zawodach lub zlocie zobowiązany jest natychmiast poinformować mnie o tym fakcie e-mailowo pod adresem:(Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.). Ważne jest by każdy kto chce brać udział w zlocie miał taką szansę.

Wszyscy uczestnicy zlotu zobowiązani są do przestrzegania harmonogramu zlotu i punktualności oraz uczestnictwa w przygotowanych szkoleniach (członkowie SPB obowiązkowo) i innych aktywacjach.

Proszę pamiętać, iż spotykamy się nie tylko po to by się integrować i bawić, ale również po to by się czegoś nauczyć. W czasie prezentacji firm partnerskich SPB oraz innych szkoleń proszę o obecność i uwagę oraz szacunek dla prowadzących.

Biorąc w nich aktywny udział realizujemy podstawowy cel statutowy Stowarzyszenia jakimi są edukacja i rozwój zawodowy.

Ze względu na końcówkę karnawału oraz święto jakie przypada na dzień 8 marca prosimy o specjalne przygotowanie się do wieczornej imprezy. Warunkiem wejścia do klubu będzie posiadanie przez Panie stroju wieczorowego. Panów natomiast prosimy o specjalne prezenty dla Naszych Kobiet (preferowane upominki od Diora, LV, futra ekologiczne, perły, kluczyki do Ferrari i inne tego typu drobiazgi?). Sprawę proszę potraktować poważnie, ale z przymrużeniem oka i mam nadzieję, że fantazji nikomu nie zabraknie.

Każdy z uczestników ponosi osobiście odpowiedzialność za ewentualne szkody na terenie hotelu i innych miejsc, w których będzie odbywał się zlot
Podmioty gospodarcze które będą potrzebowały fakturę VAT muszą doliczyć podatek VAT do obowiązujących cen.

W imieniu Zarządu Okręgowego Polski Południowej oraz Zarządu Głównego zapraszam wszystkich bardzo serdecznie do wzięcia udziału w zbliżającym się święcie Polskich Barmanów.

 

Z barmańskim pozdrowieniem

Bogdan Gałuszka
Prezes Okręgu Południowego