Bacardi Masterclass na promie "Stena Baltica"

Z inicjatywy Zarządu Okręgu Północnego SPB w dniu 25 listopada w barze nocnym na promie pasażerskim "Stena Baltica" odbyło się spotkanie barmanów pracujących na morzu którzy przygotowują się do konkursu barmanskiego "BACARDI 7th Cruise Competition" Tegoroczna edycja zakłada przygotowanie oryginalnej receptury zawierającej "pieprzne wzmocnienie" które uzyskujemy poprzez dodanie spicy pepperoni , pieprzu , papryczek jalapenios etc.

Czterogodzinne warsztaty, uczestnictwo przedstawiciela  firmy Bacardi - Martini p. Tomasza Krucza ,wspaniałe produkty z portfolio Firmy oraz zapał i twórcza pasja uczestników tak w skrócie można opisać spotkanie którego efektem będą niezwykle udane receptury.

Koleżeńska atmosfera i prawdziwie sportowa rywalizacja pomogły stworzyć kilka naprawdę ciekawych kompozycji które po dopracowaniu zostaną zgłoszone do konkursu którego finał odbędzie się w marcu roku 2012 w Miami na Florydzie. Na zwycięzcę konkursu czeka nagroda w wysokości 5000 USD oraz specjalistyczny kurs menedżerski ufundowany przez Florida International University (FIU) School of Hospitality & Tourism Management.

Składając serdeczne podziękowania firmie Bacardi - Martini  oraz Stena Line za wsparcie , chciałbym życzyć wszystkim polskim barmanom pracującym na morzu sukcesu w tym niezwykle prestiżowym konkursie .

Lista barmanów którzy brali udział w BACARDI Masterclass

1. Konrad Pierzchała
2. Jarosław Zyguła
3. Andrzej Tubielewicz
4. Aleksander Sarecki
5. Agnieszka Alexa
6. Marcin Sobociński
7. Michał Kotecki