DOŁĄCZ DO KONKURSU POLISH MASTER BEERTENDER 2015!

Weź udział w rywalizacji o tytuł Mistrza Barmańskiego! Polish Master Beertender to ogólnopolski konkurs wiedzy i umiejętności barmańskich, którego organizatorem jest Pilsner Urquell. Podzielone na cztery etapy barmańskie pojedynki trwają od początku czerwca do 12 września. Nagrodą główną jest 8 000 zł oraz wyjazd do Pilzna.

Rekrutacja właśnie się rozpoczęła. Wypełnij formularz na stronie www.pilsner.pl/pmb i dołącz do piwnej rywalizacji Pilsnera. Rejestracja trwa do 21 czerwca.

Pilsner Urquell Polish Master BeertenderPierwsze eliminacje to elektroniczne oraz telefoniczne testy wiedzy, których wyniki znane będą już na początku lipca. Zakwalifikowani do półfinałów barmani zostaną zaproszeni na warsztaty regionalne w największych miastach w Polsce. Tam zmierzą się w blind testach i pojedynkach perfekcyjnego serwowania piwa na trzy czeskie sposoby, a także uczestniczyć będą w profesjonalnych degustacjach piwa, pokazach serowania przez Beertenderów oraz wykładach. Walka wyłoni najlepszych polskich barmanów, którzy zmierzą się ze sobą 12 września podczas wielkiego finału w Warszawie.

Dlaczego warto?

Na każdym etapie konkursu, na uczestników czeka porcja praktycznej wiedzy i umiejętności oraz atrakcyjne nagrody:

  • 100 pierwszych zarejestrowanych barmanów otrzyma upominki od Pilsner Urquell.
  • 3 najlepszych barmanów wyłonionych podczas warsztatów regionalnych otrzyma awans do finału, a najlepszy z nich 1000 zł dla siebie oraz materiały brandingowe dla swojego pubu o wartości 4 000 zł.

Pilsner Urquell Polish Master Beertender Ulotka

Finał konkursu w Warszawie wyłoni 3 najlepszych barmanów w Polsce.

  • Najlepszy barman w Polsce za zajęcie 1 miejsca otrzyma 8 000 zł, tytuł Polish Master Beertender 2015 oraz wyjazd do Pilzna na Pilsner Fest.
  • Najlepsi barmani w Polsce, którzy zajmą 2 i 3 miejsce, otrzymają kolejno 5 000 i 3 000 zł oraz wyjazd do Pilzna na Pilsner Fest.

Już teraz wyślij swoje zgłoszenie i zmierz się w rywalizacji o tytuł Mistrza Barmańskiego! www.pilsner.pl/pmb

Finaliści konkursu 2014

Pilsner Urquell PMB Finaliści 2014