Barmanie, musisz tam być!

Zapraszamy na finał Polish Master Beertender

Już 12 września w warszawskiej Restauracji Česká odbędzie się wielki finał prestiżowego konkursu Polish Master Beertender, którego organizatorem jest Pilsner Urquell. Najlepsi z najlepszych będą walczyć o tytuł barmańskiego mistrza oraz o 8 tysięcy złotych. To będzie walka do ostatniej kropli… piwa.

Zaproszenie na finał Polish Master Beertender

Organizatorzy zapowiadają, że przygotowane konkurencje będą wyjątkowo trudne. Niektóre, do ostatniej chwili, będą tajemnicą - mają być zaskoczeniem dla widzów i uczestników. Mowa o specjalnym zadaniu, którego zasady zostaną przedstawione dopiero podczas finału. Wiemy jedynie, że konkurencja ta ma dotyczyć piwnej sensoryki. Nowością będzie też formuła testu wiedzy, który zorganizowany zostanie na zasadach teleturnieju „Jeden z dziesięciu”. Będzie to atrakcja i duża dawka emocji dla wszystkich gości i kibiców, ponieważ barmani na odpowiedź będą mieli zaledwie 5 sekund! Z pewnością pojawi się też konkurencja sprawdzająca coraz bardziej popularne w Polsce serwowanie piwa na trzy czeskie sposoby (Hladinka, Mlíko, Čochtan).

Zwycięzców wyłoni specjalnie powołane jury, w którego składzie znajdzie się m.in. Ryszart Berent, prezes Stowarzyszenia Polskich Barmanów. Eksperci wybiorą trzech Polskich Mistrzów Barmańskich, którzy otrzymają nagrody od 3 do 8 tysięcy złotych oraz zaproszenie na Pilsner Fest.

Finał odbędzie się już 12 września 2015 roku w warszawskiej Restauracji Česká przy ul. Chmielnej 35.  Wydarzenie jest otwarte dla publiczności, a konkurs potrwa od godziny 17:00 do 22:00. Niech wygra najlepszy!

Skrócona agenda wydarzenia:

17.00 – 17.15 Powitanie i przedstawienie gości
17:15 – 18:00 Autoprezentacje finalistów
18:05 – 19:00 Barmańskie 1 z 10. Zostań Mistrzem!
19:00 – 19:30 Specjalne zadanie dotyczące sensoryki piwa
19:45 – 20:45 Finałowe Serwowanie
20:45 – 21:25 Obrady Jury/Poczęstunek piwny/Zabawy dla publiczności
21:25 – 22:00 Ogłoszenie werdyktu przez Jury

Śledź barmańskie zmagania na stronie Pilsnera.