"Winterhalter wprowadza technologie XXI wieku na polski rynek"

Mamy przyjemność poinformować iż firma partnerska Stowarzyszenia zaprosiła nas na konferencję z udziałem własciciela firmy Winterhalter p.Ralph Winterhalter która odbyła sie w styczniu w teatrze IMKA w Warszawie. Spotkanie maiło charakter branżowy , zatem zaproszeni goście reprezentowali segment HORECA zarówno jako dystrybutorzy sprzętu jak i jego użytkownicy.
Zaprezentowane rozwiązania w najnowszym projekcie firmy pod nazwą "Next level solution" pokazały iż polska gastronomia osiągnęła poziom europejski i bez najnowszych ,innowacyjnych technologii nie sprosta wyzwaniom światowej konkurencji. Cieszy fakt iż firma partnerska od lat wspierająca SPB wprowadza technologię która zmienia dotychczasowe podejście do problemu czystości szkła nie tylko w aspekcie standartów jakości zmywania , ale również optymalizuje proces użytkowania urządzeń oraz obniża koszty eksploatacji.
W barmańskim świecie czystość szkła oraz profesjonalny i bezpieczny proces zmywania ma bezpośredni wpływ na jakość naszej codziennej pracy.Okazuje się iż cały proces zmywania w naszym barze mozemy doprowadzić do perfekcji optymalizująć koszty ,otrzymując najwyższą jakość za umiarkowaną cenę.Cały proces nie wymaga nawet inwestycji w nowoczesna technologię albowiem Winterhalter Polska zapewnia również innowacyjny na skalę światową program rental /Pay per wash.
Poniżej prezentujemy dwa najbardziej innowacyjne pomysły firmy WINTERHALTER które miały oficjalna prezentację w dniu 17 01.2017 w Warszawie.

NEXT LEVEL – poziom I: pierwsza inteligentna zmywarka, która w połączeniu z siecią sprawia, że zmywanie staje się jeszcze bardziej wydajne i bezpieczne dając jednocześnie ogromne możliwości zarządzania danymi.

https://www.youtube.com/channel/UCgwYn6J5VOvUIeVjq9wxrWA

NEXT LEVEL – poziom II: kompletnie nowy model płatności, bez inwestycji i ryzyka – operator płaci jedynie za indywidualne cykle zmywania.

https://www.youtube.com/channel/UCgwYn6J5VOvUIeVjq9wxrWA

Aby uzyskać więcej informacji na temat rozwiązań NEXT LEVEL SOLUTIONS firma WINTERHALTER zaprasza na oficjalne strony internetowe

www.winterhalter.com.pl, www.connected-wash.biz oraz www.pay-per-wash.biz.

z barmańskim pozdrowieniem

Ryszard Berent