Rok 2019

Wydarzenia - Rok 2019

Wuliangye Masters Cup Cocktail Competition 2019 – Best Cocktail New Generation

W dniu 13 grudnia reprezentacja Polski w dwuosobowym składzie - Artur Wawrzyszczak i Kacper Smarz wylądowała na lotnisku w Chengdu. Barmani przybyli do Chin, aby wystąpić na scenie konkursu Wuliangye Masters Cup Cocktail Competition 2019.

Czytaj więcej...

Życzenia Świąteczne

zyczeniaSPB

Gala Finałowa MONIN Cup Junior 2019

Jak co roku, pierwszy tydzień grudnia jest datą najważniejszego wydarzenia barmańskiego stworzonego dla uczniów szkół hotelarsko - gastronomicznych w Polsce. MONIN CUP JUNIOR 2019 to konurs który od lat wpisuje się w historię polskiej sceny barmańskiej jako impreza dla młodych adeptów sztuki kreowania drinków i cocktaili. Firma MONIN już od ponad dwudziestu lat stwarza niepowtarzalną okazję dla młodych barmanów z całego świata, skonfrontowania trendów i technik pracy obowiązujących w krajach całej Europy i świata. Międzynarodowy charakter konkursu pozwala laureatom zwiedzić świat i zaczerpnąć wiedzy od najlepszych barmanów. Współpraca z młodymi barmanam priorytetem firmy albowiem to własnie oni,tuż po skończeniu edukacji są ambasadorami świata fascynujących smaków i aromatów zamkniętych w produktach MONIN.

Czytaj więcej...

Mistrzostwa Świata I.B.A 2019 - Chengdu - część II

Pisząc relację z przebiegu Miśtrzostw Świata 2019 nie sposób pominac znaczącej roli całej polskiej reprezentacji która w tym roku zwracała na siebie uwagę oryginalnym strojem i wzorowym kibicowaniem naszym zawodnikom.Stroje naszej reprezentacji zostały dofinansowane przez Fine Dine - właściciela marki BARMATIC - nowoczesnej linii wyposażenia barowego (www.finedine.pl).

Czytaj więcej...

Mistrzostwa Świata I.B.A - Chengdu Hotel Intercontinental 04.11- 08.11.2019. - częsć I

Rozpoczynając relację z największego święta barmańskiego jakim jest doroczny Kongres IBA oraz WCC muszę przyznać, iz mimo dużego doświadczenia (to już 26 kongres IBA w którym brałem osobisty udział)tegoroczna impreza była wyjątkowa i znacznie odbiegała od standartów do których byliśmy przyzwyczajeni od lat.

Czytaj więcej...