Rok 2021

Wydarzenia - Rok 2021

Wigilia Barmańska

Zapraszamy członków oraz sympatyków SPB do spotkania Wigilijnego , które odbędzie się w lokalu Bar Leśny Olsztyn/koło Częstochowy/ w dniu 13.12 2021. Początek Wigilii o godz 16.00. Koszt spotkania 70,00 PLN osoba. Możliwy nocleg - 50 Zł od os. w pokoju dwuosobowym. W sprawie noclegu proszę się kontaktować z Jackiem Rakowskim(tel. 512 396 348).Ilość miejsc ograniczona. Zgłoszenia przyjmujemy do dnia 09.12.2021. na mail kTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w treści maila proszę również podać numer kontaktowy.

Prezes SPB
Piotr Dziadkowiec

Nadzwyczajny zjazd SPB - relacja

Witam wszystkich bardzo serdecznie i ciepło w coraz chłodniejsze jesienne dni, które jeszcze nie dawno okazały się dla mnie oraz SPB mocno gorące. Dniem tym okazał się poniedziałek 27 września 2021r., w którym to podczas nadzwyczajnego zjazdu SPB został wyłoniony nowy zarząd SPB oraz Prezes w mojej skromnej osobie.

Czytaj więcej...

Coroczne spotkanie barmanów Polski i Słowacji

Coroczne spotkanie barmanów Polska-Słowacja odbędzie się w dniach 26-29 września 2021r. w hotelu Kinga w Czorsztynie.

Czytaj więcej...

Mattoni Grand Drink

Mattoni Grand Drink - Mistrzostw Świata Cocktaili Bezalkoholowych powróciły po rocznej przerwie związanej z pandemią COVID-19.

Czytaj więcej...

Ważny komunikat!!!!

W imieniu ZG SPB pragne poinformować iż decyzją Walnego Zgromadzenia International Bartenders Association – wieloletni Prezydent SPB kol. Ryszard Berent został wybrany do ścisłego zarządu IBA na stanowisko skarbnika.

Czytaj więcej...