Rok 2018

Wydarzenia - Rok 2018

Riga Balsam Challenge 2018 - reprezentacja SPB mocna jak nigdy

Koniec pażdziernika był dla członków SPB okazją spotkania mistrzyni świata IBA kol. Agnieszki Cieślar podczas warsztatów barmańskich związanych z wyłonieniem reprezentantów na ostatni w tym roku międzynarodowy kinkurs barmański w stylu klasycznym " Riga Balsam Challenge 2018 "który odbędzie sie 29.11.2018 w stolicy Łotwy.

Czytaj więcej...

Gala Finałowa MONIN Cup Poland 2018

Pierwsze miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Barmańskim MONIN Cup Poland 2018, który miał miejsce 8 października 2018 w Centrum Konferencyjnym Nimbus w Warszawie, zdobyła Noemi Jarocińska z numerem 7 zdobywając 108 punktów na 135 możliwych. Nagrodą za zajęcie pierwszego miejsca jest wyjazd jako reprezentant Polski na globalnym finale MONIN Cup w dniu 12 grudnia w Paryżu oraz ekspres do kawy TreMini ufundowany przez Vergnano.

Czytaj więcej...

World Cocktail Competition 2018 - Polacy najlepsi na świecie

Elita światowego barmaństwa zjechała się w tym roku do Tallina - stolicy Estoniii aby uczestniczyć w konkursach barmańskich WCC 2018.

Czytaj więcej...

Japonia - Tajemniczy świat sake

Na zaproszenie JETRO Warsaw - japońskiej organizacji handlu ,kilkunastu barmanów SPB wzięło udział w niezwykle interesujacej prezentacji japońskiej kultury i tradycji zwiazanych z kulturą produkcji i spozywania napojów alkoholowych . 

Czytaj więcej...

Spotkanie barmanów Polski i Słowacji - relacja

W dniach 3-5 wrzesień w przepięknym hotelu Kinga **** w Czorsztynie odbyło się kolejne już spotkanie integracyjne barmanów z Polski i Słowacji .

Czytaj więcej...