logo onas

Wojciech Urbański

Swoja przygodę z barmaństwem rozpoczął w 2006 roku. Absolwent Krakowskiej Szkoły Barmanów. Uczestnik wielu szkoleń: Bacardi, Martini, Hennesy Cognac, Moet & Chandon Champagne i wiele innych.  Największe osiągnięcie, to udział w szkoleniu THE EUROPEAN ELITE BARTENDERS COURSE (JWC) pod patronatem IBA gdzie wywalczył pierwsze miejsca konkursie barmańskim oraz pierwsze miejsce w pracy w zespołach.

Artur Wawrzyszczak

Barmaństwem zaraził się w 2007 roku pracując na Cyprze, tam pierwszy raz wszedł za bar. Po powrocie do Kraju od 2008 roku pracował w hotelach trzy oraz cztero-gwiazdkowych, pubach oraz restauracjach. Prace za barem zaczynał od stanowiska pomocnika barmana, pokonując kolejne szczeble kariery. Prowadzi Agencję Barmańsko – Eventową ARTIWA. Największe osiągniecie to 3 miejsce na finale Calvados Nouvelle Vogue International Trophies.

Łukasz Radziulewicz

Łukasz swoją przygodę z barmaństwem zaczął od 2009 roku zaczynając prace w hotelu RYN **** na Mazurach. Przeprowadzając  się do Trójmiasta rozpoczął przygodę z trójmiejskim światem barowym oraz ze Stowarzyszeniem Polskich Barmanów.  

Obecnie barman w jednym z kultowych klubów w Sopocie. Łukasz jest osobą  komunikatywną, sympatyczną, łatwo nawiązuje kontakty.      

Dawid Typa

Zawodowo zajmuje się pracą barmana i kelnera od 1995 roku. Większość umiejętności zawodowych nabył pracując w restauracjach i barach w Polsce. Odbywał profesjonale szkolenia i uczestniczył w konkursach barmańskich, miedzyinnymi w Singapurze, Monako, Węgrzech, Słowenii, Francji, oraz Wielkiej Brytanii. Największym jego osiągnięciem było zdobycie w 2009 Pucharu Centralnej Europy w konkursie ”1st Central European Cocktail Challenge”.

Agnieszka Cieślar

Agnieszka swoją przygodę z barmaństwem zaczęła w 2010 roku rozpoczynając naukę w Technikum Hotelarskim w Wiśle. Przez 4 lata szkoły aktywnie uczestniczyła w zajęciach barmańskich oraz licznych konkursach szkolnych w Polsce i Czechach. Wygranie IX Beskidzkiego Konkursu Młodych Barmanów w 2014r. było zwieńczeniem ciężkiej pracy i początkiem dalszej przygody- ukończenie kursu barmańskiego II stopnia.